ISSN 1337-8481

utorok, 16. júla, 2024

Skrášlili si okolie centra na Jesenského ulici

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Denné centrum pre seniorov na Jesenského ulici v Seredi po nútenej prestávke z dôvodu koronavírusu opätovne zahájilo svoju činnosť 2. júla 2020. Vedúci centra Jozef Valábek zorganizoval hneď na úvod brigádu zameranú na vyčistenie okolia. Záujemcov bolo dosť a tak im išla práca pekne od ruky. Spoločnými silami vytrhali burinu, okopali záhony, vyhrabali trávnik a vyčistili aj petangové ihrisko. Život v centre sa pomaličky vrátil do starých koľají a pre členov sú na nasledujúce mesiace prichystané zaujímavé aktivity ako športové tak aj kultúrne. Nebudú chýbať zájazdy a jednodňové výlety.

Jozef Valábek prezradil, že spoločenský život už všetkým veľmi chýbal: “ Sme zvyknutí sa stretávať, rozprávať, chodiť na výlety….je to taký hnací motor, ktorý nás ženie dopredu. Ten čas, kedy sme mali priestory centra zavreté bol veľmi dlhý a veríme, že sa takéto obdobie už nezopakuje.“ Helena Živojinová jeho slová iba potvrdila: „Všetkým nám chýbalo spoločné stretávanie. O niektorých priateľkách som dokonca nemala ani žiadne informácie, nevedela som, či sú v poriadku. Sme tu totiž všetci ako jedna rodina. Ale našťastie sme sa tu opäť zišli a dúfam, že sa takáto nútená izolácia už nevráti. Tešime sa na všetky akcie, ktoré nás čakajú.“ Záverečné slová sme prenechali manželom Kupčíkovím: „Počas pandémie sme boli doma, ale sme dvaja tak sme to zvládali. No návšteva centra nám už chýbala. Nechodíme sem pravidelne, ale občas nám dobre padne sa tu stretnúť s priateľmi, zúčastňujeme sa spoločne kultúrnych podujatí či zájazdov. Tešíme sa, že to tu opäť žije.“

 

Sledujte nás aj na instagrame:

https://www.instagram.com/seredonline.sk/

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img