ISSN 1337-8481

sobota, 13. júla, 2024

Hasiči likvidovali v rómskej osade na Cukrovarskej ul. požiar smetí

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR HaZZ Trnava |MM|  Dňa 09. júla 2020, vo večerných hodinách krátko pred pol desiatou, bol ohlásený požiar v meste Sereď. Po príchode na miesto udalosti, príslušníci z Hasičskej stanice Sereď prieskumom zistili, že ide o požiar smetí na dvore  v rómskej osade.  Na miesto udalosti sa dostavila aj hliadka polície, ktorá po príchode Mestskej polície Sereď z miesta odišla. Požiar bol zlikvidovaný použitím vysokotlakového prúdu, zasahovali traja profesionálny hasiči s použitím jedného kusa techniky.

 

– – –

Sledujte nás aj na Instagrame:

https://www.instagram.com/seredonline.sk/

Informáciu o požiari sme priniesli tu:

PRÁVE TERAZ: Hasiči zlikvidovali požiar v objekte obývanom Rómami na Cukrovarskej ulici

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Preco ten skurveny cierny odpad nevyzeniete? Kiez by boli este koncetráky pre túto zver odpornu. Patrí to do lesa s nie k civilizácii. Odprorná skodná zver

  2. V tom dvore bolo spoločné cocialne zariadenie práčovňa, záchody, sprchy. Po ľavej strane bola ešte jedna budova. Všetko zničili a teraz obsieraju dvor.

  3. Prv tam bývali veľmi milí ľudia,bolo tam všade útulné(aj keď malé a skromné byty) a v neposlednom rade aj veľmi pekné dievčatá.Sam som tam za jednou chodil.Ked som išiel po dlhých rokoch okolo,tak som sa zhrozil,koľko špiny,neporiadku,odpadkov.Komu to vlastne patrí?

  4. Normálne mi prišlo nevoľno po tom ako som si prečítal nejaké komentáre, či už tu alebo na tom predchádzajúcom článku.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img