ISSN 1337-8481

utorok, 16. júla, 2024

SEREĎ CUP 3×3

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
Slovenská basketbalová asociácia aj tento rok zorganizovala v poradí už štvrtý ročník SBA 3×3 Tour 2020. Pripravených je päť regionálnych kôl a súťaží sa v kategóriách muži, ženy, U18 chlapci a U18 dievčatá. Prvou zástavkou trojkového basketbalu bola Sereď.
Námestie slobody sa  v piatok 10. a v nedeľu 12. júla premenilo na jedno veľké športovisko. V piatok sa konali turnaje pre deti KIDS CUP 3×3. Oficiálny turnaj SEREĎ CUP 3×3 sa uskutočnil  v nedeľu.  Pre hráčov boli pripravené tri kurty 15 m široké a 11 m dlhé. Družstvo tvorilo 6 hráčov. Na podujatí platili pravidlá FIBA. To znamená do turnaja sa zapojili 3 hráči + náhradník.
Pred samotnou súťažou v Seredi organizátori informovali: „Našou snahou je priniesť na Slovensko kvalitný trojkový basketbal.  Záujem o prvý turnaj v rámci tour je veľký. V Seredi sa predstaví 33 teamov v štyroch kategóriách. Pripravené sú tri kurty. Teší nás, že v rámci skvalitňovania turnaja po materiálnej stránke predstavíme nový kurt, nové časomiery a nový 3×3 kôš. Práve prvý turnaj v Seredi môže naznačiť, ktoré z tímov budú hlavnými adeptami na finále a vôbec favoritmi na celkové prvenstvo.“
Po Seredi  budú nasledovať turnaje v mestách Komárno, Handlová, Košice a Trenčín . Finále sa uskutoční 15. augusta v Eurovei v Bratislave spôsobom SATELITE.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
Predchádzajúci článok
Ďalší článok
spot_img