ISSN 1337-8481

utorok, 18. júna, 2024

Od zajtrajška budú vlaky RegioJet z Bratislavy do Chorvátska a Slovinska premávať denne

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

RegioJet |MM| RegioJet tiež zavádza tiché vozne a navyšuje počty miest pre prepravu bicyklov.

Od tohto piatku, 10. 7. začnú vlakové spoje RegioJet jazdiť z Bratislavy do Chorvátska a Slovinska denne. RegioJet reaguje na extrémne vysoký dopyt po cestovaní do Chorvátska a pridáva preto spoje na každý deň.

RegioJet v týchto spojoch ponúkne tiež viac miest na prepravu bicyklov do Rijeky – celkom až 30 miest na jeden vlak. Novinkou sú aj tzv. tiché vozne s lôžkovými kupé pre tých cestujúcich, ktorí si chcú počas cesty oddýchnuť a nechcú byť akokoľvek rušení. Tiché vozne sú vhodnejšie aj pre cestovanie napríklad rodín s deťmi.

Práve tzv. tiché vozne pridáva RegioJet na základe poznatkov z prvých jázd vlakových spojov na trase Praha – Brno – Bratislava – Ľubľana – Rijeka a späť.

O cestovanie vlaky RegioJet do Chorvátska je veľký záujem – od začatia prevádzky odišli zo Slovenska a Českej republiky už štyri plne vypredané spoje. Každý spoj má kapacitu 560 cestujúcich – z ktorých približne polovica potom pokračuje nadväzujúcimi autobusy do cca 30 najpopulárnejších destinácií na chorvátskom pobreží. Celkom RegioJet už predal na letné cestovanie do Chorvátska približne 40 tisíc lístkov.

Cena cestovných lístkov z Bratislavy začína na 22 EUR na jednosmerný cestovný lístok pre dospelého vo vozni so sedačkami a na 30 EUR v ležadlovom kupé.

RegioJet tiež opäť naplno spustil predaj lístkov z Bratislavy do slovinskej metropoly Ľubľany a späť. Okrem Chorvátska je tak možné sa výhodne a pohodlne vydať vlakom tiež na dovolenku do Slovinska.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img