ISSN 1337-8481

piatok, 14. júna, 2024

Prosíme o pomoc pri nájdeni vandalov !!!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

HAKA-Poškodené vozidlá/páchateľ neznámy, Fb/
Krupina z 2.7.2020 na 3.7.2020

Ďakujeme ,,silákovi,, ktorý na ulici D.Štúra hodil dlažobnú kocku,do okna odstavenej sanitky..
Dnes ráno malo toto jeden rok staré vozidlo transportovať pacientov na onkológiu. Svojou hlúposťou páchateľ ohrozil ľudské životy.

Prosíme občanov,ktorý si niečo všimli,aby pomohli,aj keď každé vozidlo má vnútornú kameru ,uľahčí to identifikáciu.
Ďakujeme
Kontakt na poškodeného: 0908826513

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Ten debil, ktorý to urobil nepočíta s tým, že i on môže potrebovať odvoz sanitkou. Keby mu niekto paprče dolámal čo by sa oni nažrať nemohol. Rozum zostávať stáť. Ale, ak sa nemýlim, že už to tu raz bolo.

  2. pre: pre Áaaaaa. Žiaľ, i keď sa to stalo v Krupine, takýchto debilov sa tu poneviera neúrekom. Už takýto prípad sa stal. Čo s tým sledujú? Prakticky ohrozujú niektorých ľudí na živote, keď sa im nedostane včas pomoc. Mali by sa nad sebou zamyslieť!

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img