ISSN 1337-8481

nedeľa, 23. júna, 2024

24 hodín po nehode na R1: 1 osoba usmrtená, 1 ťažko zranená

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Policajti začali po nehode vo veci trestné stíhanie pre usmrtenie a ublíženie na zdraví s následkom ťažkej ujmy. V okrese Galanta už ide od začiatku roku o piatu nehodu a šiestu obeť na cestách!

22 ročný mladý vodič zo Serede išiel s autom Honda Accord po rýchlostnej ceste smerom na Trnavu. Približne v 24,000 km pri odbočke na Patu prešiel z ľavého jazdného pruhu do pravého , kde narazil do odstaveného prípojného vozíka. Po náraze sa vznietilo.

Predný náraz neprežila 34 ročná spolujazdkyňa zo Šoporne. Vodič, ktorý bol v aute Honda, bol jednorazovo ošetrený v nemocnici v Galante. Polícia alkohol u vodiča nezistila. Pri nehode sa ťažko zranil aj 35 ročný muž z odstaveného auta, ktorého previezli leteckí záchranári do trnavskej nemocnice.

Rýchlostná cesta bola v tomto úseku cesty takmer 5 hodín neprejazdná.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Tento „pan“ šofér v Pate, minuli rok spôsobil dopravnú nehodu. Kde pani ostala 6 mesiacov PN. Čelne do nej narazil. Keby mu zobrali vtedy vodičák tak by pani ešte žila.

  2. Kuslo jasne ze ostala pn 6 mesiacov ked podmazla doktora,ta nehoda bol tukanec v 50km rychlosti,a pani neisla autom po svojej strane

  3. Aj svoje avto rozbil dva dni predtim aj od kamarata si pojičal a rozbil mu avto a hodil ho do jarku rozbité a utjekol odtial akože on nič a teraz toto nech bolo djevča ake kolvek ale nezaslužila si takto zomrieť a on nič ved len sposobuje zlo na cestách zavret ho treba a ne že je stíhaný na slobode a jej rodine čo spôsobil ake trápenie veľké

  4. Pre T píšeš tu nepravdu !! A verejne klameš !!!! M.M ! Dostal mikrospánok a prešiel do protismeru a nebol to žiadny tukanec !!!! Ked nevieš tak tu netrep !!! A ešte na drzú hubu napíšeš že pani bola na vinne a ze si vymyslela dobu liečenia !! Ak by ty nebolo ešte nieco jasne mozem ty poslať správu o nehode !!!! Riešila som tupoistnu udalosť !!!

  5. Úprimnú sústrasť. Chúďa dievča, nezaslúžila si takto zomrieť, nech bola akákoľvek, nech robila čokoľvek, toho debila nafetovaného treba dať do väzenia na doživotie. Už narobil veľa zla na cestách. Dúfam, že mu to tak ľahko neprejde, ako vždy. ĽUDIA, ZOBUĎTE SA!!! TREBA HO RIEŠIŤ!!!!!!!!!!!

  6. Presne tak ako píšete. Ja som sa minule otáčala na vozičkároch, hneď boli pri mne tí smradi, dobre, že ma nestrčili do basy a takíto ľudia behajú po slobode a ohrozujú ostatných. A policajti sa len a len prizerajú. Radšej sa tvária že “Nič sa nedeje”.

  7. Ste smiešny vy prijebany ľudia choďte vy na mesiac do basy a potom skúste ešte raz povedať že či niekoho treba dať zavrieť vy by ste všetci len niekoho zatvárali ale sami na seba sa nekukate

  8. Pre M. M. Si obyčajní hajzel ktorí nemá ani trošku ucti ani lutost si nevijadril nič aspom slovko napisat nič chudák

  9. To djevča bola dcerov matkov sestrov rodina trpí a on aj keď to neuribil naschval ale ani ospravedlnenje nič aj keď ju to nevráti ale takto špinavo sa zachova len najvedši hajzel bez chrbtovej kosti

  10. to co za prispevky?????….polodementni zdegenerovani retardi a absolventi z pomocnej skoly?????????!!!!!…..

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img