ISSN 1337-8481

nedeľa, 23. júna, 2024

J. Viskupič: s ministrom životného prostredia budeme hovoriť o odstraňovaní envirozáťaží priamo v teréne

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

TT SK |MM| Minister životného prostredia Ján Budaj navštívi v piatok 3. júla 2020 Trnavský samosprávny kraj. S trnavským županom Jozefom Viskupičom sa pôjdu pozrieť na dve z najväčších environmentálnych záťaží nachádzajúcich sa na území kraja – na skládku Vlčie hory pri Hlohovci a niklovú hutu v Seredi.

„Spolu so župankou a županmi združenými v SK 8 sme pred mesiacom s pánom ministrom diskutovali o aktuálnych témach v oblasti ochrany životného prostredia. Zhodli sme sa na potrebe pokračovania v budovaní cyklotrás, rozšírení vodozádržných opatrení, či riešení dlhodobo zanedbávanej problematike environmentálnych záťaží. Som veľmi rád, že pán minister prijal moje pozvanie a  predovšetkým o poslednej menovanej téme budeme hovoriť priamo v teréne, na skládke Vlčie hory pri Hlohovci a v areáli niklovej huty v Seredi,“ avizoval trnavský župan J. Viskupič.

Program návštevy ministra životného prostredia SR Jána Budaja v Trnavskom samosprávnom kraji 3. júla 2020:

10:00 Úrad TTSK – oficiálne prijatie trnavským županom Jozefom Viskupičom,

11:45 skládka Vlčie hory pri Hlohovci – prehliadka,

12:00 tlačový brífing za účasti primátora Hlohovca Miroslava Kollára,

15:15 Niklová huta v Seredi – prehliadka areálu bývalého podniku a skládky lúženca,

15:45 tlačový brífing za účasti primátora Serede Martina Tomčányiho a starostu Dolnej Stredy Ľuboša Šúryho.

Jozef Viskupič, trnavský župan

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img