ISSN 1337-8481

nedeľa, 23. júna, 2024

„som zvedavá na posun polície v ďalších mesiacoch, ak Vám prezident Lučanský odíde…“ – píše Denisa Saková

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

100 DNÍ MINISTRA VNÚTRA ROMANA MIKULCA VO FUNKCII:

Pán minister, máte šikovného a spoľahlivého policajného prezidenta, Milan Lučanský je muž na pravom mieste. Aj vďaka jeho bezchybnej koordinácii policajných zložiek počas epidémie koronavírusu sa máte za 100 dní pôsobenia vo funkcii čím pochváliť. Prečo ale nepochváliť aj policajného prezidenta? Veď jeho prácou sa predsa pýšite.. Čím si zaslúžil toto bezdôvodne upadnutie do nemilosti? Prečo cíti taký tlak, že zvažuje svoj odchod, hoci má svoju prácu rád a robí ju viac ako dobre?

Policajný prezident ukázal svoje kvality mnohokrát, počas koronakrízy koordinoval policajné zložky pri hraničných kontrolách, či karanténe osád na výbornú. Celé Slovensko je vďačné policajtom a ich prezidentovi za ich húževnatosť, profesionalitu a nasadenie, tak prečo nie Vy?

Keďže Vy Milana Lučanského nehodnotíte podľa výsledkov, ale podľa nejakých vyfabulovaných informácii, ktoré neviete ani konkretizovať, som zvedavá na posun polície v ďalších mesiacoch, ak Vám prezident Lučanský odíde…

Zdroj: FB

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Za 30 rokov v sluzobnom pomere PZ ma neskutocne dobru prax od ulice, cez riadiace funkcie a nehovoriac o riadeni PZ v „najhorsom“ obdobi koronakrizy.
    To bude cochvila za nim. Netreba zaspat a pan Lucansky vie vemi dobre vyhodnotit dalsie fungovanie PZ. Bude dobrym analytikom a poradcom. O tom nepochybujem.
    A ako dopadne PZ?
    Na to sa treba pytat tych, ktori o cinnosti maju prehlad. Od ulice, od zakladnych utvarov. Tie nedostatky ktore nastanu, nebudu nikoho zaujimat. Budu odchadzat. Co bude potom? Sme rodina bude mat co robit, aby doplnil stavy v PZ.
    …len to nejaky cas potrva(

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img