ISSN 1337-8481

pondelok, 24. júna, 2024

Náraz roztrhol Octaviu na dve časti

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Polícia vyšetruje okolnosti včerajšej dopravnej nehody, ktorá sa stala okolo 19.40 h na križovatke medzi Trakovicami a Malženicami.

64 ročný vodič z Liberca viedol Škodu Octavia v smere od Malženíc na Trakovice. Z nezistených príčin vošiel do jazdnej dráhy kamiónu idúcemu po hlavnej ceste.

Jeho vodič zrážke už nedokázal zabrániť a v dôsledku bočného nárazu Octaviu roztrhlo na dve časti. Napriek hrozivo vyzerajúcemu stavu auta po nehode, sa jeho vodič vážnejšie nezranil. Prevezený bol do nemocnice. Dychové skúšky na alkohol boli u oboch účastníkov negatívne. Vodič kamiónu neutrpel žiadne zranenia. Presné príčiny nehody polícia vyšetruje.

Vodiči, sústreďte sa na jazdu, sledujte situáciu v premávke. Len tak môžete zabrániť zbytočným nehodám, zraneniam a tragédiám.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Pri pohľade na snímky z nehody ma napadla jediná vec.
    Do akej miery pracuje vývoj na bezpečnosti osôb vo vozidle?
    Mám pocit, že v rámci rôznych úspor na materiále, aby to bolo čo najľahšie a najlacnejšie vo výrobe, že je to vždy na úkor bezpečnosti.
    Škoda, že kvalita sa vytratila a nahradila ju kvantita.

  2. Bezpečnosť a kvalita, naskytujú sa dve otázky.. Prvá, čo urobí 40 ton rozfofrovaných na 90 km/h. A druhá, či to auto nebolo z AAA, 3x búrané a poskladané z 10 kusov..

  3. Obrázok by mal vydiet výrobca.Kasna je vyrobená z krepove papiera. Až prvni rade jde o penize povedal Václav Klaus. Bezpečnosť nikoho nezaujíma.

  4. Fero,nechápem tie blbé komentáre,auto je konštruované na jazdu,a nie aby vydržalo naraz s kamiónom.A ešte k tomu spomínať Havla,.Nenormálne logika.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img