ISSN 1337-8481

utorok, 25. júna, 2024

Diplomové práce sú zjavne skvelá téma ako kohokoľvek skompromitovať

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Diplomové práce sú zjavne skvelá téma ako kohokoľvek skompromitovať. Za hriechy mladosti, nie čo robíte teraz, ale čo ste robili kedysi. Zjavne už nikoho netrápi korona, už sa zase politizuje…

Pamätám si, že niektorí si tým privyrábali, že niekomu písali diplomovú prácu. Nešlo mi to do hlavy, že ako je to možné a aký to má zmysel, veď v diplomovej práci má študent preukázať svoje schopnosti, načo potom išiel na školu… Ale viem ja som z toho naivného sveta čo mi ale nevadí, chcem v ňom zostať ľahšie sa žije s dobrým svedomím

Ja som si tému diplomovej práce dokonca sama navrhla a bolo mi schválené ju robiť. Bola praktická a robila som ju vo firme Antre, nejaký prieskum predaja počítačov, ktorý som skutočne zrealizovala a svojimi slovami skomentovala. Chcela som vytvoriť niečo užitočné, čo v danej firme naozaj aj využili.

Pri obhajobe mi vytkli, že som používala príliš jednoduchý a zrozumiteľný jazyk. Možno im vadilo, že som to niekde neopísala

Zdroj: FB, Ilustračné foto: internet

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Bolo by dobré skontrolovať aj titul Bc. Veselickému, lebo tuším aj on údajne mal chodiť -diaľkovo na pofidérnu školu v Sládkovičove.

  2. ak myslíš Kolara alebo tu jeho poslankyňu .takto niesu hriechy mladosti .a keby súdili Kolara za hriechy mladosti už by sedel v nápravnom zariadení

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img