ISSN 1337-8481

sobota, 22. júna, 2024

PRÁVE TERAZ: Kolóny v Seredi – prejazd cez mesto západ-východ je mimoriadne sťažený

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sereď/ Pravdepodobne pre dopravnú nehodu a s ňou spôsobenú výluku na rýchlostnej komunikácii R1 v smere od Bratislavy/Trnavy do Nitry niekde v oblasti Dolnej Stredy je minimálne z časti presmerovaná premávka cez centrum mesta Sereď. V meste sa tvoria dlhé kolóny a to prakticky od Milexu a na Trnavskej ulici od sociálnych bytov resp. podľa momentálnej premávky aj dlhšie.

Ak nemusíte v súčasnosti ísť do mesta, radšej nechoďte. Ak do mesta pôjdete počítajte s výrazným zdržaním a s ťaženým prejazdom cez ul. M.R. Štefánika a okolo Lidlu.

Kolóny áut smerujú samozrejme zo západu na východ, teda na Šintavu a ďalej na Nitru.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. A taka otazka???KAmiony odklanali a Busy???Aby nesli cez most?
  Spadol most??????
  To by malo mesto riesit a nie stadion.

 2. Ten most by sa mal čo najskôr urobiť!!! Je to veľmi zlé, aby sme chodili do práce tak dlho lebo musíme ísť cez obchvat Seredi

 3. A kde su policajti co by riadili premavku aby bola prejazdna kazda krizovatka aby sa netlacili sofery cez bocne ulicky a zablokovali kazdu jednu krizovatku

 4. Dopravna katastrofa v kazdom meste,ktore ma jeden most.A nezabudnite si dat za miliony vypracovat super studiu,podla ktorej vyjde,ze jeden most vlastne staci:-)

 5. Sered je mesto zasrane a nič sa tam nerobí s tou dopravou. Ten most nad ž eleznicou je hanba hambuca toto by sa za zlatého socializmu nestalo..!!!

 6. Úplne bežná situácia na Sereďskom moste, denne tadiaľ chodím z práce a v piatok poobede to vždy vyzerá podobne…preto sa pýtam, kamióny a autobusy tadiaľ prejsť nemôžu ale 6 áut tam v kolóne môže stáť? Vtedy akože nič nehrozí?
  Už to tu bolo veľa krát spomenuté, budem sa opakovať…most by mal byť prioritou mesta

 7. pre Sereďanka 29. júna 2020, 8:06 : Most by sa zamozrejma mal opravit cim skor, s tym plne suhlasim a aj si to zelam, ale ale Vase porovnanie 6 osobnych aut vs „kamion“ je zcestny. Nalozena suprava moze vazit 40t. Osobne auto cca 1.5t (1.5×6=9). A to uz nepisem, ze by tam stali dve nalozene supravy mila pani.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img