ISSN 1337-8481

nedeľa, 23. júna, 2024

Nové ulice v Seredi s naozaj krásnymi názvami

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Rozvíjajúca sa výstavba rodinných domov v meste prináša so sebou aj potrebu pomenovať novovznikajúce ulice. Názvy ulíc určuje mesto Sereď Všeobecne záväzným nariadením na základe návrhu Legislatívno-právnej komisie, ktorý následne schvaľuje mestské zastupiteľstvo. Celkom máme na území mesta 95 ulíc.

Poslanci na svojom zasadnutí dňa 25. júna odsúhlasili ďalšie štyri nové ulice, ktoré dostali naozaj krásne pomenovania.

Prvé tri nové ulice sa nachádzajú v lokalite Polyfunkčná zóna „Prúdy“ Sereď – Stredný Čepeň. Pre účely označenia novovytvorených ulíc dostali názvy: Nezábudková ulica, Konvalinková ulica a Tulipánová ulica.

Štvrtá nová ulica je napojená na Trnavskú ulicu. Na účel zabezpečenia prístupu a príjazdu pre novovybudované rodinné domy dostala názov Jarná ulica.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img