ISSN 1337-8481

utorok, 18. júna, 2024

Dôvod zákroku polície na R1: Vodič jazdil bez tabuliek, z jednej strany na druhú a ešte aj bez vodičského oprávnenia

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava|MM| Operačné stredisko prijalo oznámenie kolegov z Prezídia PZ, ktorí išli práve zo služobnej cesty. Videli ako ide pred nimi auto z jednej strany na druhú,  podozrivou rýchlosťou a ešte aj nekoordinovaným spôsobom. V tom auto zastavilo, vytvorilo prekážku na ceste a vodič so spolujazdcom si vymenili miesta v aute. Kolegovia z Prezídia preto zastavili tiež, legitimovali sa a povedali im, aby neodchádzali a počkali na dopravnú hliadku, ktorá už bola na ceste. Z bezpečnostných dôvodov požiadali posádku vozidla, aby vyšla z auta a čakala vonku na tráve. Osoby požiadali, aby si sadli alebo ľahli a čakali na dopravnú hliadku.

Dopravná hliadka na mieste zistila, že 27 ročný vodič jazdil na aute bez prednej aj zadnej tabuľky s evidenčným číslom a  auto Škoda Felícia riadil bez vodičského oprávnenia. Osoba je podozrivá z priestupku v doprave.

– – –

Pozn red.: Informácie o zákroku polície dňa 18. júna na R1 sme vám priniesli tu:

https://www.archiv2.seredonline.sk/2020/06/18/prave-teraz-zakrok-policie-na-r1-pred-vyjazdom-na-sered/

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. za to že sadol si za volant bez vodičáku (a teda riadnej školy) by mal dostať §284 všeobecné ohrozenie a vodičák by ani nikdy nedostal, nakoľko je očividne duševne nespôsobilý, a kedže leto už začalo – tak na 4roky do chládku 😉

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img