ISSN 1337-8481

piatok, 14. júna, 2024

Materské školy budú počas prázdnin fungovať v letnom režime

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Materské školy v zriaďovateľskej pôsobnosti mesta Sereď budú otvorené aj počas letných prázdnin. Riaditeľky jednotlivých materských škôl v uplynulých dňoch zisťovali záväzný záujem u rodičov na možnosť prevádzky MŠ v období mesiacov júl – august 2020. Iveta Fraňová – riaditeľka z Materskej školy na Komenského ulici a Beata Lukáčová – riaditeľka z Materskej školy D.Štúra napokon vypracovali harmonogram otvorenia škôlok počas nasledujúcich dvoch mesiacov.

Materská škola na Komenského ulici

V júli a auguste budú v prevádzke Komenského budova A a Komenského budova B. Deti z Murgašovej škôlky budú chodiť na Komenského B a deti z Podzámskej na Komenského A.

Murgašova škôlka je zatvorená z dôvodu dokončenia rekonštrukcie elektriny. Zatvorená bude aj škôlka na Podzámskej ulici.
Na Komenského A a B bude v prevádzke 6 tried a to bez prerušenia do 21 augusta.

Od 23. do 31. augusta, čo je 6 pracovných dní, sa bude realizovať dezinfekcia a upratanie pracovísk po letnej prevádzke, tak aby deti prišli 2. septembra do hygienicky čistej materskej školy.

Materská škola na ulici D.Štúra

V mesiac júl bude otvorená MŠ Cukrovarská a MŠ Fándlyho. V prevádzke bude 5 tried, do ktorých sa prihlásilo spolu 95 detí. V mesiaci august bude otvorená MŠ D.Štúra so 4 triedami a navštevovať ich bude 80 detí. Samozrejme aj v týchto materských školách budú dbať na zvýšenú hygienu.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img