ISSN 1337-8481

piatok, 14. júna, 2024

Protidrogová akcia NAKA v okolí Serede: Traja obvinení a pervitín za takmer 55 000 Eur – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Národná kriminálna agentúra dnes vykonala policajnú akciu s krycím názvom „Merkúr“ v Seredi a okolí.

Policajti zadržali Michala CH., Patrika S. a Marcela K.

Podľa zistení polície si mali minimálne od júna 2019 do apríla 2020 zadovážiť a následne predať metamfetamín v celkovom množstve 2,7 kg v hodnote najmenej 54.900 eur.

Vyšetrovateľ ich následne obvinil z obzvlášť závažnej drogovej trestnej činnosti

Po dokázaní viny im hrozí 10 až 15 rokov za mrežami.

zdroj: Polícia SR

– – –

AKTUALIZOVANÉ 18.06.2020 –  Prezídium PZ SR

Vyšetrovateľ národnej kriminálnej agentúry spracoval podnet na podanie návrhu na väzobné stíhanie všetkých troch obvinených osôb.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Koláč ty si dobre zakomlexovany… Toto je úbohé do očí si mu mal povedať a ne cul velice tu vypisujes. Taky jak ty jemu nesiaha po členky.

  2. Bastardi ani jeden z vás mu nesiahate ani po členky si dobre zapamätajte. Všetci čo sem vypisujete s že obyčajný fetacky dilery co tu na seba navzájom kydaju, a skopkobu môžete akurát tak viete čo

  3. L, sa musíš dobre nudiť alebo si sa asi snažil o rozruch, pozornosť možno… 🤦🏻‍♀️ Netláp pičoviny, lebo kajlavý sedí aj s bujakom aj s ostatnými… Teraz tam natrepú výmysle a pospomínajú ľudí, ktorí s tým ani nič nemajú spoločné… Pandle to hneď zoberú ako tutovku a Mišo bude za mesiac doma…

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img