ISSN 1337-8481

nedeľa, 23. júna, 2024

Stolno-tenisový turnaj na ihrisku  TJ  Rozkvet Stredný Čepeň

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Michal Hanus /   Dňa.13.júna 2020 sa konal na  ihrisku TJ  Rozkvet  jedenásty  ročník súťaže  v stolnom tenise. Za tie roky sa tu vystriedalo veľa hráčov rôznych vekových kategórií. No a tí ,ktorí vytrvalo hrali takmer vo všetkých ročníkoch, si zahrali aj dnes. Hralo sa  v kategórii muži nad päťdesiat rokov a kategórii ženy do päťdesiat rokov.

Turnaj prebiehal v priateľskom ovzduší a za podpory ostatných členov organizácie. Všetci hráči bojovali statočne a čestne, no nemohol vyhrať každý. A tak výsledok bol nasledovný. V kategórii mužov získal

  Prvé miesto:           Miroslav Čatár                                                                                                               

  Druhé miesto:        Ladislav Chynoradský

  Tretie miesto:         Štefan  Smolen

V kategórii „Ženy do päťdesiat rokov“ bol výsledok nasledovný:

Prvé miesto:              Alžbeta Biháriová

Druhé miesto:           Martina Šteffeková

Tretie miesto:           Katarína Švecová

Víťazi boli odmenení peknými cenami  a medailami.

Putovný pohár predsedu TJ ROZKVET si odniesol za rok 2020 Miroslav Čatár a za ženy Alžbeta Biháriová.

Víťazom srdečne blahoželáme a  všetkým zúčastneným ďakujeme za pekné popoludnie.

Zároveň  ďakujeme rod.Chynoradskej za zorganizovanie tohto turnaja a tešíme sa na budúci dvanásty ročník.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img