ISSN 1337-8481

utorok, 18. júna, 2024

Vodič aj spolujazdec riadili v Seredi to isté auto pod vplyvom alkoholu

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Policajti PMJ zadržali najskôr  26 ročného Michala z Ružomberku. Pre podozrenie z priestupku v doprave ho policajti zastavili  krátko pred polnocou na Ulici Cukrovarskej v Seredi. Doklady od auta Škoda Fabia boli v poriadku, no alkohol už bol problém. V dychu mu namerali 0,86 mg/l a neskôr 0,89 mg/l . Vodičovi zadržali vodičský preukaz a ďalšiu jazdu mu zakázali.

O 4 roky starší spolujazdec sa zo situácie nepoučil, a krátko na to ho za volantom toho istého auta prichytila hliadka zo Serede. 30 ročnému Ružomberčanovi namerali policajti  0,69 mg/l alkoholu v dychu.

Kamaráti skončili v cele a obaja sú podozriví  prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky. Po vytriezvení a policajnom výsluchu ich predvedieme pred sudcu, ktorý v tzv. super rýchlom konaní rozhodne o ich vine a treste.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Komentár:na Cukrovarskej je to pravidelné hlavne na križovatke pri kauflande v noci čo vystrajajú na autach pri kauflande ludia nemôžu spávat to je katastrofa.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
Predchádzajúci článok
Ďalší článok
spot_img