ISSN 1337-8481

nedeľa, 23. júna, 2024

Informácia o pracovnom mieste – Učiteľ/ka ZŠ (2. stupeň) – dejepis, slovenský jazyk a literatúra

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Šintava |  Základná škola s materskou školou kráľa Svätopluka Šintava
Informácia o pracovnom mieste – aprobácia dejepis, slovenský jazyk a literatúra.
Termín nástupu: 24.8.2020

zdroj: sintava.sk

prac. ponuka SJL- DEJ

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
 1. Šintavanka 1. júna 2020, 22:03 – Dobry vecer, kludne mozete volat na 0907 277 777, alebo pisat na e-mail: majko@majko.sk

  Prosim len overene informacie a nie „jedna pani povedala“. Je nutne komunikovat NIE ANONYMNE. Na zaklade ziadosti zachovame anonymitu, nakolko zdroj informacii sme povinni chranit.

  Zaroven musim upozornit, ze ak budu informacie nasvedcovat, ze doslo k spachaniu trestneho cinu, budeme nuteni posunut informacie (bez uvedenia zdroja, teda Vas) policii alebo prokurature.

  Som rad, ze obcania postupne chapu nevyhnutnost navratu k dodrziavaniu zakonov vsetkych ludi a to specialne volenych zastupcov a verejnych cinitelov.

 2. jedine nasa skola sa nezapaja do sportovych aktivit.asi na to uz sintavske deti nemaju,ale preco len Šintavske deti,inde to funguje.tak tak

 3. Nechápem ,v Šintave je už rok pán učiteľ a žiaci pravideľne chodia na všelijaké súťaže. Šintavan nebol asi dlho pozrieť v škole.

 4. Veru v skole som dlho nebol.ak je to pravda,tak uz konecne ich bude vidno na roznych skolskych sportovych podujatiach.hlavne medzi susednymi dedinami ako to byvalo zvykom.preto ze tam to doteraz este funguje.

 5. Rudolf- pokiaľ viem,(možno sa mýlim) ale keď niekto dá inzerát na pracovné miesto ,zo zákona je povinný uviesť nástupný plat v hrubom. Ja som to tu v prílohe nenašiel.To som si po Seredi všimol, hlavne na dverách predajní, hľadáme predavača, predavačku a plat v hrubom chýba. Prečo asi? Ponúkajú minimálnu mzdu cez pásku, a ostatné doplatia keš. Tak sa mi zdá, že zákon ešte platí pri zverejňovaní inzerátu na pracovné miesto musí byť uvedená hrubá mzda.Veselo sa to porušuje a kompetentné orgány nič. Keď nemám pravdu, tak sa ospravedlňujem.

 6. Zákon týkajúci sa povinného zverejňovania platu sa nevzťahuje na pracovné ponuky do štátnej služby (školstvo, úrady, polícia, …), teda rezorty, ktoré sa riadia pri zamestnávaní iným, špecifickým zákonom. Platové tarify pedagogických zamestnancov sú verejne dostupné na stránkach ministerstva školstva. Prosím, aby diskutujúci neobviňovali skôr, ako si svoje tvrdenia neoveria.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img