ISSN 1337-8481

nedeľa, 23. júna, 2024

Generál Alexander Nejedlý vo funkcii končí

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

MV SR |MM| Generál Alexander Nejedlý končí k 31. máju 2020 ako zástupca Ministerstva vnútra SR na plnenie úloh v oblasti ochrany pred požiarmi a civilnej ochrany a integrovaného záchranného systému na zastupiteľskom úrade v Českej republike. Po dôkladnom zvážení všetkých procesov a aktuálnej opodstatnenosti danej pozície sme pristúpili k jej zrušeniu.

„Generálovi Alexandrovi Nejedlému sa chcem poďakovať za jeho doterajšiu vyše 35 ročnú službu a prácu v rezorte vnútra,“ uviedol minister vnútra Roman Mikulec.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Nuž darmo. Generálsky dôchodok sa málil, tak smeráci vymysleli nezmyselnú funkciu za desať tisíc mesačne. Mikulec nemohol inak. Konečne.

  2. To je ten, čo na jeho svadbe z vrtuľníka MVSR rozhadzovali svadobnom cukríky. Vtedy Kali povedal, že zaplatil náklady na let. Určite by ho „prenajali“ každému jednému hasičovi, keby si zaplatili… 🤣😂

  3. Smotánkový generál, ktorý sa z tej napoleonskej uniformy snáď ani nevyzliekal. Ale vymyslieť trafiku hasičského pridelenca bol počin z ríše fantázie. Ako zástupca Ministerstva vnútra SR plnil úlohy v oblasti ochrany pred požiarmi a civilnej ochrany a integrovaného záchranného systému na zastupiteľskom úrade v Českej republike. Tak takúto frázu vymyslí len demagóg. K dokonalosti tohto všetkého chýba ešte vyšetrenie ako to bolo s tými dotáciami hasičských bobistov.

  4. Pre Anonym: vieš si predstaviť, aký dôchodok má ako generál? Rátaj do 3000e. A k tomu 10 litrov ako pridelenec. Ja som sa čudoval, že dobrovoľne odišiel z miesta, ako je hasičský prezident. Ale krátko na to mu vymysleli takúto kravinu a za také prachy. Vivat smer.

  5. Saša, Saša jede. Už se těší na důchod. To ho žena zje… Neboj Sašo zaječí pojď s námi točit Hasičárna Telecí.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img