ISSN 1337-8481

utorok, 18. júna, 2024

Pozvánka na brigádu okolia bastiónu

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Občianske združenie VODNÝ HRAD a Mestské múzeum v Seredi pozývajú dobrovoľníkov na brigádu, ktorá bude zameraná na vyčistenie priestoru pri kaštieli. Upratovať by sa malo nádvorie pred bastiónom, okolie platanov a podchod v kaštieli. Tento priestor je opäť zanedbaný a znečistený odpadkami, ktoré tam nechávajú zabávajúce sa skupiny mladých ľudí. Organizátori chcú, aby tento verejný priestor bol o trochu čistejší a kultúrnejší.

Brigáda sa uskutoční v sobotu 30. mája 2020 od 14.00 hod. do 17.00 hod.

Okrem rúšok si prosím prineste so sebou rukavice, metly, hrable a lopaty. Malé občerstvenie bude zabezpečené.

Účasť oznámte na FB alebo emailom na vodny.hrad.sk@gmail.com

Občianske združenie VODNÝ HRAD a Mestské múzeum v Seredi Vám ďakujú za doterajšiu priazeň a pomoc pri zachovávaní kultúrnejšieho prostredia národnej kultúrnej pamiatky kaštieľa v Seredi.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img