ISSN 1337-8481

utorok, 18. júna, 2024

Koncert KANDRÁČOVCI OPEN AIR 2020 je zrušený !

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Mestský amfiteáter Sereď / Z dôvodu nepredvídaných okolností a ohrozenia verejného zdravia z dôvodu vírusu COVID-19 Vám s poľutovaním oznamujeme, že koncert „Kandráčovci OPEN Air 2020 + Bystrík banda“ je zrušený!

ONLINE VSTUPENKY : Je možné požiadať o vrátenie peňazí a je potrebné napísať číslo objednávky na email podpora@maxiticket.sk

VSTUPENKY ZAKÚPENÉ V POKLADNI KINA NOVA : Vstupné oproti vrátenej vstupenke vrátime v pokladni kina NOVA po jej znovuotvorení v júni (presné termíny a časy prevádzky pokladne zverejníme už čoskoro)

Ďakujeme za pochopenie.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. lebšie!?to kam tá slovenčina smeruje?máš tu 2 prispevky a v každom chybu.nepoviem keď niekto nevie kde aké i y patrí.ale toto?

  2. Ó, mojej matky reč je krásota,
    je milota, je rozkoš, láska svätá;
    je, vidím, cítim, celok života,
    môj pokrm dobrý, moja čaša zlatá
    a moja odev, ktorej neviem ceny…

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img