ISSN 1337-8481

utorok, 18. júna, 2024

Fragile, Horkýže Slíže a Buty už o niekoľko dní odohrajú v Seredi pandemické koncerty

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

NIGHTS IN THE MUSEUM aj tak možno nazvať cyklus exkluzívnych koncertov, ktoré sa toto leto uskutočnia pod hviezdnou oblohou v priestoroch múzejnej záhrady obklopenej nádhernou zeleňou a dýchajúcej históriou . Do Serede zavíta skupina Fragile, Horkýže Slíže aj Buty. Riaditeľ Domu kultúry v Seredi dodáva: „Punc exkluzivity celému projektu dodáva kapacita 99 návštevníkov, možnosť ochutnať kvalitné vínko a prehliadka expozícií múzea v cene. Múzejná záhrada Je prirodzeným pokračovaním muzeálnych expozícií na nádvorí múzea. Nachádza sa tam exteriérová expozícia zaniknutého stredovekého kostola zo 14. storočia, ktorý sa viaže k vzniku mesta Sereď. Prezentovaný je jeden z viacerých oporných pilierov svätyne kostola, ktorý bol zakonzervovaný. Vedľa novoveká farská studňa s hladinou vody v hĺbke 6,5 m. V záhrade sú tiež vystavené zaujímavé kamenné artefakty a galéria vzácnych tehál z rôznych období.“

Vokálna skupina FRAGILE odohrá svoj koncert v múzejnej záhrade v sobotu 20. júna 2020 o 20:30 hodine. Koncert je v súlade s pandemickými opatreniami Slovenskej republiky a s 99 miestami na sedenie. Cena vstupného je 39,- eur. Vstupenky si môžete zakúpiť kliknutím na tento odkaz.

Skupina Horkýže Slíže bude v múzejnej záhrade koncertovať v piatok 26. júna 2020 o 20:30 hodine. Opäť bude k dispozícii iba 99 miest na sedenie. Cena vstupného je 69,- eur, čo je síce vysoká čiastka, no diváci musia pochopiť že na daný koncert sa v minulosti skladalo 1000 a viac ľudí, pričom dnes sa nato skladajú iba v obmedzenom počte. Vstupenky si môžete kúpiť kliknutím na tento odkaz.

Skupina Buty do Serede zavíta vo štvrtok 9. júla 2020 o 20:30 hodine. Kultová kapela zahrá staré aj nové hity pre 99 ľudí na sedenie. Zažijete neopakovateľný pandemický koncert s počtom ľudí ako na začiatku ich kariéry v 90tých rokoch. Cena vstupenky je 49,- eur a môžete si ich zakúpiť na tomto odkaze.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img