ISSN 1337-8481

utorok, 18. júna, 2024

Drzosť: Zrazil cyklistu a z miesta ušiel – VIDEO

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Policajti vyšetrujú nehodu, pri ktorej sa zranil 60 ročný cyklista v Sládkovičove.

Muž na bicykli práve prechádzal po Veľkoúľanskej ceste pri pravej krajnici, keď do neho narazilo auto. To naňho vybehlo zo smeru od Veľkých Úľan. Pri prejazde ľavotočivej zákruty dostal vodič šmyk a vybehol až na krajnicu, kde bol cyklista. Po náraze spadol muž na zem a vodič aj napriek tomu pokračoval v jazde ďalej. Pri zrážke utrpel cyklista ľahké zranenie. Z nehody je podozrivý vodič na aute VW Passat, šedej metalízy resp. svetlej striebornej farby.

Ak ste nehodu videli, alebo poznáte vodiča, ktorý nehodu zavinil, všetky informácie nám môžete poskytnúť na bezplatné číslo 158 alebo nám poslať info na fb sr – trnavský kraj.

DRZOSŤ: ZRAZIL CYKLISTU A Z MIESTA UŠIELPolicajti vyšetrujú nehodu, pri ktorej sa zranil 60 ročný cyklista v Sládkovičove. Muž na bicykli práve prechádzal po Veľkoúľanskej ceste pri pravej krajnici, keď do neho narazilo auto. To naňho vybehlo zo smeru od Veľkých Úľan. Pri prejazde ľavotočivej zákruty dostal vodič šmyk a vybehol až na krajnicu, kde bol cyklista. Po náraze spadol muž na zem a vodič aj napriek tomu pokračoval v jazde ďalej. Pri zrážke utrpel cyklista ľahké zranenie. Z nehody je podozrivý vodič na aute VW Passat, šedej metalízy resp. svetlej striebornej farby.Ak ste nehodu videli, alebo poznáte vodiča, ktorý nehodu zavinil, všetky informácie nám môžete poskytnúť na bezplatné číslo 158 alebo nám poslať info na fb sr – trnavský kraj.

Gepostet von Polícia SR – Trnavský kraj am Montag, 25. Mai 2020

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img