ISSN 1337-8481

piatok, 14. júna, 2024

Darovali ochranné štíty pre učiteľov

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Od 1. júna sa v materských a základných školách opätovne rozbieha vyučovací proces. Žiaci a učitelia budú musieť ale dodržiavať hygienické opatrenia. Kým doteraz sa pozornosť sústredila najmä na lekárov, policajtov či vojakov v prvej línii, teraz pomocnú ruku podávajú dobrovoľníci aj zamestnancom škôl.

Riaditeľ logistiky Alza.cz so sídlom v Prahe Lukáš Baudyš navštívil v uplynulých dňoch Základnú školu Juraja Fándlyho v Seredi a zamestnancom školy odovzdal ochranné štíty. Tieto štíty sú vyrobené na 3D tlačiarňach priamo zamestnancami spoločnosti. V dobe krízy COVID 19 pomáhajú ľuďom v prvej línii no rozhodli sa pomáhať aj školám. Ochranné štíty uľahčia učiteľom vyučovanie, nakoľko môžu so žiakmi komunikovať bez obmedzenia a prenášať na nich emócie.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img