ISSN 1337-8481

utorok, 18. júna, 2024

Združenie Storm opäť likvidovalo ihly po narkomanoch. Po 18 rokoch potrebujú na svoju prácu nové auto

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Združenie STORM vzniklo v roku 2002 a pôsobí v Nitre, Seredi a Trnave. To znamená, že už 18 rokov pracuje združenie s drogovo závislými, pomáha rizikovým skupinám obyvateľstva prostredníctvom odbornej sociálnej práce – opatrení sociálnoprávnej ochrany detí a sociálnej kurately.

Združenie STORM počas 18 rokov uskutočnilo 2 544 výjazdov do terénu, 1 159 ošetrení, 32 149 kontaktov s klientmi a 220 návštev škôl po celom Slovensku s preventívnym programom.

Ohromujúci je počet zlikvidovaných ihiel po narkomanoch a to 1 005 000 kusov. Uplynulý týždeň opäť prechádzali členovia združenia ulicami miest, vyhľadávali a bezpečne likvidovali voľne pohodené ihly. Celkovo sme odstránili 38 kusov.

Mesto Nitra – 26 ihiel v uliciach a 6 z FIXPOINTU na autobusovej stanici

Mesto Trnava – 4 ihly

Mesto Sereď – iba 1 ihla v Zámockom parku

Členovia združenia potrebujú k svojej práci využívať motorové vozidlo. To staré doslúžilo a aby mohli ďalej pokračovať vo svojej práci, prosia o pomoc pri kúpe nového automobilu. Na svojom facebooku spustili výzvu s názvom Pomôžte nám pomáhať novým autom.

Prispieť môžete aj vy priamo kliknutím na tento odkaz.

Združenie Storm má pred sebou mnoho ďalších projektov a nápadov. Sú pripravení aj naďalej pomáhať ľuďom s ťažkým osudom. Vďaka novému autu, budú môcť pokračovať vo svojej práci v Seredi, Nitre a Trnave. Pomôžte im pomáhať …

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img