ISSN 1337-8481

utorok, 18. júna, 2024

Pozvánka na netradičnú oslavu Dňa detí v Seredi – čaká Vás prechádzka s maskotmi

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Už o týždeň tu máme Deň detí. V každom meste či obci sa o takomto čase konajú rôzne oslavy. Minulý rok sa v našom meste konal Deň detí v kasárňach Ženijného práporu, oslavu zorganizoval Mama klub aj Afrikola. V tento deň aj kino Nova premietalo rozprávku detským divákom a ich rodičom zdarma. Tento rok sa z dôvodu nariadení súvisiacich s pandémiou hromadné oslavy Dňa detí konať pravdepodobne nebudú.

Klaudia Fenclová Vančová, ktorá usporadúva Párty s maskotmi sa rozhodla tento deň seredským detičkám spestriť. V pondelok 1. júna o 15:30 hodine organizuje prechádzku maskotov mestom Sereď. Na deti sa tešia Spiderman, Minnie a Mickey, Elza i Olaf.

Začiatok prechádzky maskotov bude pred veľkou Jednotou. Maskoti sa budú prechádzať smerom k parku na Námestí slobody. Kto má záujem, môže sa s postavičkami odfotografovať.

UPOZORNENIE: povinne musia všetci dodržiavať všetky nariadenia (rúško, odstupy, disciplina) .V prípade nepriaznivého počasia sa prechádzka maskotov konať NEBUDE.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img