ISSN 1337-8481

piatok, 14. júna, 2024

Mestská knižnica v Seredi bude opäť otvorená

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Vzhľadom k priaznivému vývoju pandémie a postupného uvoľňovania bezpečnostných opatrení pristúpila aj Mestská knižnica v Seredi k rozhodnutiu, že od stredy 20. mája 2020 otvorí svoje priestory pre verejnosť. Knižnica bude fungovať v skrátenej prevádzke a v obmedzenom režime pri dodržaní nasledujúcich opatrení:

vstup do knižnice len s prekrytím horných dýchacích ciest (napríklad rúško, šál, šatka atď.)
použiť dezinfekčné prostriedky na ruky alebo vlastné jednorázové rukavice pri vstupe do budovy
minimálne 2m odstupy medzi osobami v knižnici
vstup max. 1 čitateľ na 15 m²
minimalizovať čas strávený v knižnici
dodržiavať pokyny zamestnancov knižnice

Obnovuje sa aj služba vrátenia kníh prostredníctvom biblioboxu.

Otváracie hodiny budú upravené, prestávky budú vyhradené na dezinfekciu priestorov. Voľný pohyb v priestoroch knižnice medzi regálmi nebude možný.
Umožníme rezerváciu kníh mailom alebo telefonicky.

Všetky vrátené knihy budú zaraené do 5 dňovej karantény, preto si ich ďalší čitatelia budú môcť vypožičať až po tejto dobe.

Platí zákaz vstupu do knižnice a požičiavania kníh, pokiaľ má čitateľ akýkoľvek príznak nákazlivého ochorenia.

O T V Á R A C I E H O D I N Y:

Pondelok 9.00-12.00 13.00-15.00
Utorok 9.00-12.00 13.00-15.00
Streda 9.00-12.00 13.00-15.00
Štvrtok 9.00-12.00 13.00-15.00
Piatok 9.00-12.00 13.00-15.00
Sobota a nedeľa z a t v o r e n é

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img