ISSN 1337-8481

utorok, 25. júna, 2024

PRÁVE TERAZ: Zásah hasičov na rieke Váh v Seredi – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sereď / Práve v týchto chvíľach zasahuje jednotka HaZZ zo Serede a Mestská polícia pri Rakete, na Starý most – brod smerom do Campingu. Hasiči na rieku Váh spustili motorový čln a po krátkom pátraní v mieste brod pri Starom moste z vody vytiahli utopené prasa. Podľa všetkého sa nejedná o divú sviňu, ale domácu a zostane asi záhadou ako sa do Váhu dostala.

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ 18.05.2020 –  tlačová správa KR HaZZ Trnava:

Dňa 16. mája 2020, krátko po 20.00 hodine bol v rieke Váh, v obci Šintava nahlásený nález mŕtveho zvieraťa.  Po príchode  príslušníkov HaZZ z Hasičskej stanice Sereď na miesto  udalosti bolo prieskumom zistené, že mŕtve zviera /prasa/ sa nachádza vo vode, zachytené o konáre v mieste, kde je silný prúd. Zasahujúca jednotka pomocou technických prostriedkov uhynuté zviera zachytila a pomocou  motorového člna odtiahli na breh rieky, ktorý zabezpečili vytýčením pásky. Miesto udalosti po vyše dvojhodinovom zásahu piatich príslušníkov HaZZ  odovzdali mestskej polícii, ktorá na mieste konala ďalej.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img