ISSN 1337-8481

utorok, 25. júna, 2024

Seredskí futbalisti sa vzdali odmien, aby pomohli klubu

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

V čase koronakrízy hráči aj členovia realizačného tímu účastníka futbalovej Fortuna ligy ŠKF ICLINIC Sereď ukázali svoju spolupatričnosť a oddanosť klubu. Všetci si obrovoľne znížili svoje odmeny a predmetnú časť peňazí zaslali späť klubu formou finančného daru.

Ako sa píše na webovej stránke ŠKF ICLINIC o futbalovom klube v Seredi sa hovorí ako o rodinnom klube, ktorý funguje na základe spolupatričnosti, vzájomného rešpektu a úcty medzi všetkými, ktorí v klube pôsobia.

„Hráčom sme vyplatili odmeny v plnej výške a pri rokovaniach sme hovorili spoločne s hráčmi o problémoch, ktoré nás čakajú. Ich postoj nás všetkých veľmi príjemne prekvapil. My sa snažíme v klube pracovať tzv. „familiárnym štýlom“ a nepochybne aj takéto kroky prispievajú k tomu, aby sme prežili toto ťažké obdobie. Veľmi ma potešil aj postoj zahraničných hráčov, ktorí sa takto rozhodli podporiť klub, v ktorom sú len krátku dobu. Chcel by som sa touto cestou aj v mene členov predstavenstva POĎAKOVAŤ všetkým za tento postoj.“ konštatoval Miroslav Bucha spolumajiteľ klubu ŠKF iClinic Sereď.

Najskúsenejší hráč Ľubomír Michalík : „Každý z hráčov pozorne sledoval a vnímal situáciu okolo pandémie aj mimo futbalu v civilnom živote. Postoj hráčov bol jasný a rozhodli sme sa pre tento krok ako podporu klubu za ktorý hráme.“

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img