ISSN 1337-8481

sobota, 22. júna, 2024

Ďalšie zrekonštruované chodníky v meste

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

V rámci plánu opráv chodníkov, ktoré pre mesto Sereď vykonáva firma Lukystav s.r.o. z Dolnej Stredy, bola v mesiaci máj ukončená rekonštrukcia ďalších chodníkov. Jeden bol vynovený na ulici D.Štúra a jeho nový povrch ocenili najmä obyvatelia priľahlého vežiaka. Druhá rekonštrukcia prebehla na Stromovej ulici, kde bola vynovená iba časť chodníka.

Vynovený bol aj chodník na ulici 8. mája. Pokládka nového asfaltového povrchu po celej dĺžke bola zrealizovaná z dôvodu rekonštrukcie plynového potrubia na území mesta. Investorom je spoločnosť SPP – distribúcia, a.s. Bratislava. Ide o dohodu medzi zodpovednými pracovníkmi mesta a SPP, ktorá vychádza z toho, že pri rozkopávkach väčšieho rozsahu je efektívnejšie položiť nový povrch chodníka ako iba fľakovať jeho časti.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img