ISSN 1337-8481

nedeľa, 23. júna, 2024

Polícia v Galante pátra po Barbore. Okno na električke sa nerozbíja ! – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Polícia v Galante pátra po 29 ročnej Barbore Kečkéšovej z Trstíc, na ktorú Okresný súd Bratislava III vydal príkaz na zatknutie. Obvinená je z poškodzovania cudzej vec, nevedno, kde sa zdržiava  a vyhýba sa  trestnému konaniu.

Pri vystupovaní z električky v Bratislave mala príručnou taškou udrieť do okna, čím bola dopravnému podniku spôsobená škoda vyššia ako 1 000 Eur.

Barbora je vysoká 170 cm, strednej postavy a má hnedé kučeravé vlasy.

Ak ste Barboru niekde videli, napíšte nám do súkromnej správy na našej FB stránke alebo volajte na linku 158.

Za spoluprácu vopred ďakujeme.

– – –

AKTUALIZOVANÉ 20.05.2020 – zrušenie pátrania KR PZ

Pátranie po Barbore bolo zrušené. Na základe zverejnenia sa sama prihlásila na polícii.

Všetkým ďakujeme za pomoc a spoluprácu.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img