ISSN 1337-8481

nedeľa, 23. júna, 2024

Ďalší vrak auta na Trnavskej. Má snáď platnú STK, EK a zaplatenú zákonnú poistku?

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Sereď / Ďalší vrak nepojazdného osobného auta je „odparkovaný“, vlastne skôr zatlačený do neporiadku na konci súkromného parkoviska pred pohostinstvom na Trnavskej ulici.

Tento vrak auta tu našiel miesto pred niekoľkými mesiacmi a rovnako ako ten za VÚB, pôvodnému majiteľovi nechýba. Každý vlastník auta by si ale mal uvedomiť, že o auto je povinný starať sa v prípade stavu auta kedy sa neoplatí opravovať, mal by ho legálnou formou zlikvidovať na autovrakovisku.

Keď je reč o autovrakovisku a legálnej likvidácii vraku auta, mi nedá nespýtať sa – ako je možné, že aj toto auto nie je riešené políciou, resp. kde sú evidenčné tabuľky z auta? Je auto legálne odhlásené z evidencie na ODI, alebo snáď má platnú STK a emisnú kontrolu a je za neho zaplatené zákonné poistenie?

Ak sú tabuľky odovzdané a autá sú odhlásené, mohol tento úkon vlastník auta vykonať  bez potvrdenia o legálnej likvidácii auta na už spomenutom autovrakovisku?

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Jak druha spodna cast clanku tak aj moj prispevok…mozno mu tabulky zobrali policajti lebo neni technicky sposobile ale stk je este v platnosti a pride mu postou ked vyprsi alebo nepreukazal ze ma stk platnu…mozu mu zakazat jazdu..pokuta tym neni dotknuta..poistku moze mat platnu a nemusi byt vyhlasene.

    Ale jak je pisane hore dovodom pravdepodobne bude nerentabilna oprava a majitel sa na to.. 💩

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img