ISSN 1337-8481

utorok, 25. júna, 2024

Záchranné zložky zasahovali pri nehode dvoch motocyklov – AKTUALIZOVANÉ

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR HaZZ Trnava |MM| V sobotu 09. mája 2020 približne o  10.30 hodine bola ohlásená dopravná nehoda v katastri obce Dvorníky štátna cesta II/507. Po príchode príslušníci HaZZ z Hasičskej stanice Hlohovec  na miesto udalosti  prieskumom zistili, že ide o dopravnú nehodu dvoch motocyklov, kde sa nachádzajú tri zranené osoby. Zasahujúci príslušníci HaZZ poskytli zraneným osobám  predlekársku prvú pomoc a po príchode záchrannej zdravotnej služby ich odovzdali do jej starostlivosti. Po vykonaní protipožiarnych opatrení a odstránení uniknutých prevádzkových kvapalín, miesto udalosti odovzdali príslušníkom policajného zboru.

Na mieste nehody zasahovali štyria príslušníci HaZZ s použitím jedného kusa techniky, dve posádky ZZS a príslušníci policajného zboru.

 

– – –

AKTUALIZOVANÉ 12.05.2020 – tlačová správa KR PZ Trnava

Polícia zasahovala pri dopravnej nehode medzi motocyklistami, v úseku medzi obcami Dvorníky a Vinohrady nad Váhom. Jeden z účastníkov nehody nezvládol riadenie, dostal šmyk, snažil sa dostať späť na cestu a vzápätí došlo k zrážke s druhým motocyklom Honda. Dvaja vodiča a jedna spolujazdkyňa sa pri nehode zranili. Polícia alkohol po nehode u vodičov nezistila. Presné príčiny a okolnosti nehody polícia vyšetruje pre podozrenie z ublíženia na zdraví.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img