ISSN 1337-8481

pondelok, 24. júna, 2024

Falošná plynárka ! S ukradnutými peniazmi vbehla rovno do rany policajtom – VIDEO

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Tie krátko predtým ukradla 68 ročnej dôchodkyni  zo Sládkovičova.

Do bytu sa (5.5.) dostala tak, že sa vydávala za plynárku. Zazvonila a uviedla, že ide odpísať stav plynomeru. Dôverčivá žena falošnej plynárke otvorila a vpustila ju do bytu. Tá využila jej slabosť a poslala ju do vedľajšej izby skontrolovať radiátory. Za ten čas vzala zo skrine peniaze.

Policajti galantskej  kriminálnej polície boli v pravý čas na pravom mieste, keď išli k poškodenej preveriť  aj ďalšie oznámenie. Falošná plynárka  im vbehla rovno do rany a tak ju na mieste zadržali.

Vo vrecku nohavíc mala 690 Eur, ktoré ukradla.

Vyšetrovateľ obvinil zadržanú, 42 ročnú ženu z Galanty, zo zločinu krádeže a spracoval podnet na jej väzobné stíhanie. Za skutok spáchaný na chránenej osobe, tým že využila lesť, jej hrozí odňatie slobody na 3 až 10 rokov.

FALOŠNÁ PLYNÁRKA: S UKRADNUTÝMI PENIAZMI VBEHLA ROVNO DO RANY POLICAJTOM

FALOŠNÁ PLYNÁRKA: S UKRADNUTÝMI PENIAZMI VBEHLA ROVNO DO RANY POLICAJTOMTie krátko predtým ukradla 68 ročnej dôchodkyni zo Sládkovičova.Do bytu sa dostala tak, že sa vydávala za plynárku. Zazvonila a uviedla, že ide odpísať stav plynomeru. Dôverčivá žena falošnej plynárke otvorila a vpustila ju do bytu. Tá využila jej slabosť a poslala ju do vedľajšej izby skontrolovať radiátory. Za ten čas vzala zo skrine peniaze.Policajti galantskej kriminálnej polície boli v pravý čas na pravom mieste, keď išli k poškodenej preveriť aj ďalšie oznámenie. Falošná plynárka im vbehla rovno do rany a tak ju na mieste zadržali. Vo vrecku nohavíc mala 690 Eur, ktoré ukradla. Vyšetrovateľ obvinil zadržanú, 42 ročnú ženu z Galanty, zo zločinu krádeže a spracoval podnet na jej väzobné stíhanie. Za skutok spáchaný na chránenej osobe, tým že využila lesť, jej hrozí odňatie slobody na 3 až 10 rokov.

Gepostet von Polícia SR – Trnavský kraj am Donnerstag, 7. Mai 2020

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Pri týchto extrémnych trestných činoch závažnej povahy by po dokázaní viny mali byť pachatelia verejne stotožnený, malo by byť uvedené meno priezvisko trvalý pobyt, prípadne celý životopis, fotografia. Malo by to byť ako súčasť trestu. Aby sa mohla spoločnosť chrániť, nakoľko tu neexistuje možnosť nápravy páchateľa.

  2. Aká prefíkaná. Išla kradnúť do Sládkovičova a nie v Galante, lebo tam by ju niektorí ľudia poznali. Nemohla riskovať. Vedia využiť ten čas, keď sa chodí odpisovať či voda…

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img