ISSN 1337-8481

utorok, 18. júna, 2024

Dopravná akcia v okrese Galanta

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Na Vašich životoch nám záleží a preto, aj napriek množstvu úloh, ktoré denne plníme v súvislosti s mimoriadnou situáciou, sme stále aj na cestách.

Počas včerajšej  dopravnej akcie v okrese Galanta odhalili policajti 14 priestupkov. Vo väčšine prípadov jazdili vodiči príliš rýchlo, rýchlosť prekročili nielen v obciach ale aj mimo nich. Našiel sa aj vodič – telefonista a zábudlivec, ktorý si ešte nezvykol, že aj počas dňa si  má zapnúť na aute svetlá.

Od začiatku roka evidujeme nárast o 5 usmrtených osôb. Doteraz tak prišlo o život na cestách Trnavského kraja 14 ľudí:

  • v okrese Hlohovec -2
  • v okrese Galanta -3
  • v okrese Senica – 3
  • v okrese Piešťany – 3
  • v okrese Dunajská Streda – 1
  • v okrese Trnava – 1
  • na diaľnici D1 – 1

 

Jazdite bezpečne, tak, aby ste sa z ciest vrátili domov!

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img