ISSN 1337-8481

piatok, 14. júna, 2024

Posedenie na terase kaviarne Albero Rosso už od zajtra

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Rýchlejšie uvoľňovanie opatrení proti nákaze COVID-19 po odsúhlasení Ústredným krízovým štábom nám umožnilo otvoriť pre našich zákazníkov vonkajšie posedenie.

Ak teda máte chuť posedieť si na čerstvom vzduchu pri kávičke, limonáde, výbornom koláčiku či toaste, radi Vás obslúžime od zajtra, 6. mája na terase našej kaviarne Albero Rosso na ulici M.R. Štefánika v Seredi.

Naďalej však musíme dodržiavať prísne hygienické opatrenia. Stoly musia byť od seba vzdialené minimálne dva metre a sedieť pri nich môžu maximálne dvaja ľudia alebo rodičia s deťmi. Prosíme teda o rešpektovanie týchto opatrení aj Vás, lebo iba zodpovednosťou môžeme docieliť to, aby sme Vás už o niekoľko týždňov mohli obslúžiť v interiéri našej vynovenej kaviarne.

Stále platí ako doteraz, že kávu, nápoje, koláčiky alebo toasty si môžete nechať zabaliť a zobrať so sebou.

Od zajtra upravujeme aj otváracie hodiny:

Po – So   8:00 – 20:00 hod.     Ne  10:00 – 20:00 hod.

  #alberorosso  #‪‎spolutozvladneme

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img