ISSN 1337-8481

štvrtok, 13. júna, 2024

Boli sme sa pozrieť ako to dnes v Seredi na trhovisku vyzeralo

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Dnes sa po dlhšej dobe v Seredi otvorilo trhovisko. Predávajúci aj návštevníci museli dodržiavať prísne opatrenia. Okrem toho ako je nosenie rúšok, rukavíc alebo dezinfekcia rúk, je asi najväčším obmedzením to, že pohyb na trhovisku medzi stánkami môže byť len jednosmerný. To znamená, že v čase prevádzky, je na trhovisko iba jeden vstup a jeden výstup a ľudia budú musieť  prejsť okolo všetkých stánkov za radom a pohybovať sa v jednom smere. Dodržiavanie bezpečnostných rozostupov je samozrejmosťou. Zároveň je počas otvorenia trhoviska zákaz konzumácie potravín.

Všetky opatrenia sú vyznačené na informačnom panely hneď pri vchode a platia do odvolania. Na poriadok dohliadali aj príslušníci mestskej polície.

Od rána na trhovisko prichádzali desiatky návštevníkov. Sortiment bol pestrý. V ponuke dominovali priesady rajčín, paprík, zeleru a ďalších druhov zeleniny, kúpiť sa dali aj sadenice kvetov. Kto má chuť, mohol si zakúpiť aj čerstvé rajčiny, reďkovky, cibuľky či uhorky.

Trhovisko bude otvorené vždy v utorok a štvrtok od 7:00 do 13:00 hodiny a v sobotu od 6:00 do 12:00 hodiny.

Od rána na trhovisko prichádzali desiatky návštevníkov. Sortiment bol pestrý. V ponuke dominovali priesady rajčín, paprík, zeleru a ďalších druhov zeleniny, kúpiť sa dali aj sadenice kvetov a skorá čerstvá zelenina.

Trhovisko bude otvorené vždy v utorok a štvrtok od 7:00 do 13:00 hodiny a v sobotu od 6:00 do 12:00 hodiny.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img