ISSN 1337-8481

utorok, 25. júna, 2024

Pomáhajú, keď nám ide o život. Teraz pomôžeme my im.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Už niekoľko týždňov ich zvykneme nazývať “ľuďmi v prvej línii”. Vidíme ich a stretávame denne. A ich prítomnosť registrujeme akosi častejšie, ako v minulosti.

Náročnosť práce záchranárov sme chápať nechceli do momentu, pokým nepotreboval pomoc niekto nám veľmi blízky. A vtedy sme rátali sekundy a minúty s pocitom, že ide o hodiny.

Dnes vieme, že ich potrebujeme preto, aby sme prežili. A vďaka povinným rúškam podstatne lepšie chápeme aj nevyhnutnosť ochrany nielen záchranárov, ale aj hasičov a policajtov. Idú tam, odkiaľ my utekáme…

Spoločnosť  PURA, spol. s r.o. dlhodobo sa zaoberajúca stále viac pre svet dôležitými enviromentálnymi riešeniami a likvidáciou odpadov, sa teraz počas zápasu so šíriacim sa koronavírusom rozhodla nechrániť len nás občanov, ale aj záchranárov skutočne z prvej línie.

Zástupkyňa spoločnosti  PURA, spol. s r.o. Martina Molnárová  odovzdala generálnemu  riaditeľovi Záchrannej a zdravotnej služby Bratislava, Ing. Ľubomírovi Slovákovi  špeciálne odevy, bez ktorých sa zasahujúce osádky nezaobídu.

“Považujeme si za povinnosť pomôcť tam, kde je pomoc potrebná najviac a vieme, že  záchranári okrem kvalitných ochranných rúšok pri výjazdoch denne potrebujú aj ochranné odevy. Bratislavským záchranárom sme doplnili zásoby špeciálnych jednorazových ochranných odevov odolných voči oderu, prieniku pevných častíc a dokonca pomerne odolných aj postriekaním kvapalinou. Nakoľko je kombinéza vyrobená z antistatickej netkanej textílie typu protichemickej ochrany 5 a 6, nezanecháva na inom odeve vlákna, je elastická a vetraná. Veríme, že svojou troškou spoločnosť prispeje ku kvalitnému výkonu každodennej práce záchranárov.” – povedala zástupkyňa spoločnosti PURA, spol. s r.o.

Záchranári si kombinézy prevzali priamo vo svojej centrále v Bratislave, odkiaľ denne vychádzajú na pomoc každému z nás, kto ju akútne potrebuje.

#spolutozvládneme

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img