ISSN 1337-8481

nedeľa, 23. júna, 2024

„vyše 2.roky sú ZRUŠENÉ MOČIAROVE SAMOAMNESTIE „, nič sa nedeje…..! – Anna Remiášová, poslankyňa NR SR

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Anna Remiášová

Vážení priatelia,

DNES 29.4.2020 je už 24.VÝROČIE, čo za MEČIARIZMU mocichtiví VLÁDNI a ŠTÁTNI ČINITELIA spáchali brutálnu politickú vraždu a UPÁLILI za ŽIVA môjho milovaného syna Róberta Remiáša.

Každý rok „už 23.ROKOV “ sa v KARLOVEJ VSI pri Kríži – na mieste vraždy, kde Róbert uhorel konala PANYCHÍDA.
Veľmi si vážim všetkých, ktorí si našli čas a zúčastnili sa na týchto smútočných stretnutiach……ĎAKUJEM VÁM 💞

Vzhľadom na to, že momentálne hrozí obyvateľstvu koronavírus tento rok sa smútočné stretnutie PANYCHÍDA NEKONÁ.

Napriek tomu, že
„vyše 2.roky sú ZRUŠENÉ MOČIAROVE SAMOAMNESTIE „, nič sa nedeje…..!
Stále bola i naďalej SLOVENSKÁ SPRAVODLIVOSŤ HLUCHÁ A SLEPÁ a vrahovia i objednávateľ vraždy sú STÁLE na slobode a nepotrestaní …….!!!

Preto si Vás dovoľujem osloviť a poprosiť Vás :

Všetci, ktorí Ste Róberta poznali a mali radi,
i Vás, ktorí Ste ho nepoznali a nesúhlasíte s tým, že od roku 1996 je táto politická vražda stále nedoriešená – venujte mu tichú spomienku, či zapálenú sviečku ..
Urobíte tým pre Róberta viac, ako SLOVENSKÁ SPRAVODLIVOSŤ za 24.rokov.

ĎAKUJEM VÁM, Remiášová a brat Branko s rodinou 💔.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img