ISSN 1337-8481

pondelok, 24. júna, 2024

Akcia GAŠTAN v okrese Galanta: NAKA zasahovala pre nebezpečné vyhrážanie

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Policajti Národnej kriminálnej agentúry dnes v skorých ranných hodinách zasahovali v galantskom okrese v obci Čierny Brod.

Policajná akcia s názvom „Gaštan“ bola zameraná na zadržanie osoby podozrivej zo spáchania zločinu nedovoleného ozbrojovania a obchodovania so zbraňami a prečinu nebezpečného vyhrážania.

Policajti vykonali dve domové prehliadky, jednu prehliadku iných priestorov a pozemkov, tiež motorového vozidla. Počas domovej prehliadky zaistili viaceré chladné zbrane.

Vyšetrovateľ už obvinil Erika L. z nebezpečného vyhrážania.

Procesné úkony pokračujú, preto v tejto chvíli nie je možné poskytnúť ďalšie informácie.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Erik bolo ti toto treba?hral si sa ja gangstra fotky v Porsche love zbrane stiahnuté z netu a došli ti zakokotinu naka . A ti čo sú ozaj nebezpeční sú stále vonku WtF?

  2. kovesova neny normalna ,sak ona o kazdom fetakovy povie ze je jeden z najvacsich hlav,tak kolko ich tam potom je?a ked tento je boss tak uz je to vazne trapne to povedat medialne ,ked drogovi bossovia ziju takto jak on tak veru neni im co zavidiet,peugeot stary 206 a byva v zrucanine,tak to je ozaj boss hehe

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img