ISSN 1337-8481

utorok, 18. júna, 2024

Zrevitalizovaný priestor pred poliklinikou v SEREDI

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Mesto Sereď už dlhší čas plánovalo zrevitalizovať dva mestské priestory na svojom území. Jedno z nich sa podarilo dotiahnuť úspešného konca.

Dlhodobý problém pred poliklinikou v Seredi bol nevyužitý a zanedbaný priestor pri budove. Zároveň museli pacienti chodiť po ceste a vyhýbať sa autám. Mesto preto pristúpilo k vybudovaniu chodníka a zrevitalizovaniu celého okolia. Chodník nielen esteticky skrášlil toto miesto, ale prispel aj k bezpečnosti chodcov. Realizátorom prác bola firma BEMAX s.r.o., Výčapky 13, 951 25 Hruboňovo.

Úpravou prešla aj zeleň. Vysadených bolo 10 stromov a to jarabiny, lipy a okrasné čerešne. Ku každému stromčeku boli nainštalované zavlažovacie vaky. Mesto následne zabezpečí nastriekanie parkovacích miest a priechodov ako aj zvislé dopravné značenie. Samozrejmosťou bude trávnik, ktorý urobí poslednú bodku za revitalizáciou tohto priestoru.

Na priebeh prác sme sa boli počas realizácie priebežne pozerať. Viac na fotografiách:

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img