ISSN 1337-8481

pondelok, 24. júna, 2024

NITRA: Moderné odbory Landrover vyjednali zvýšenie náhrady mzdy zamestnancom zo 60 % na 80 % 

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Peter Mrázik, Predseda Odborov – ZO OZ MODERNÉ ODBORY AIOS JAGUAR LAND ROVER, SYNCREON SLOVAKIA |MM| Odborári sa po niekoľkých diskusiách s vedením firmy dohodli na zvyšovaní náhrady mzdy zamestnancom, ktorým neprináleží štátna pomoc. Po vzájomnej dohode Jaguar Landrover zvýši oddnes všetkým zamestnancom náhradu mzdy zo 60 % na 80 %. 

„Sme radi, že môžeme uľahčiť život našich zamestnancov v súčasnej krízovej situácii. Nová dohoda platí minimálne do konca mája, ďalšia pomoc je závislá od aktuálnej situácie v súvislosti s koronavírusom,“ uviedol Peter Mrázik, predseda Moderných odborov Landrover.
Zvýšená dohoda platí pre zamestnancov, ktorí nepracujú z dôvodu prekážok na strane zamestnávateľa spôsobených koronakrízou.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img