ISSN 1337-8481

pondelok, 24. júna, 2024

Okradol muža v ambulancii, hrozí mu vysoký trest

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img
KR PZ Trnava |MM| Vyšetrovateľ obvinil z obzvlášť závažného zločinu krádeže 51 ročného Trnavčana.

Prípad nahlásil na políciu lekár spolu s pacientom, ktorého okradli počas vyšetrenia v ambulancie špecialistu. Pred vstupom k lekárovi si objednaný pacient odložil bundu aj osobnú tašku na vešiak v miestnosti sestier.

Celú situáciu využil neznámy muž, ktorý tašku uchmatol a dal sa na útek. Osobu si nakoniec všimli aj sestričky v ambulancii, no napriek snahe, ho už nenašli. Majiteľovi tašky zobral dva mobilné telefóny, 150 eur v hotovosti, viacero osobných a pracovných dokladov a kľúče. Škody si majiteľ vyčíslil na 700 eur.

Polícia ihneď po nahlásení krádeže preverila kamerové systémy. Kriminalisti v teréne krátko na to stotožnili v parku na ulici A. Žarnova podozrivého muža a predviedli ho na policajnú stanicu.

Prípad si nakoniec prevzal vyšetrovateľ Krajského riaditeľstva v Trnave, ktorý krádež posudzoval prísnejšie a to vzhľadom na vyhlásený núdzový stav v krajine. Obvinenému by v minulosti hrozil trest odňatia slobody až na 2 roky.

Nakoľko je núdzový stav, za krádež v krízovej situácii hrozí Trnavčanovi prísnejšia sadzba, a to na 10 až 15 rokov za mrežami. Vzhľadom k tomu, že Trnavčan bol už v minulosti trestaný, a teraz je trestne stíhaný, muz je stíhaný väzobne.

Foto, zdroj procare.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img