ISSN 1337-8481

nedeľa, 23. júna, 2024

Seredčania pomohli rodine v zlej situácii

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Pandémia vo svete zapríčinila, že sa mnohé rodiny ocitli na prahu chudoby. V zlej finančnej situácii sú aj mnohé rodiny v našom meste.

Jedna z takýchto rodín sa tiež ocitla v zlých životných podmienkach a preto boli nútení obrátiť sa s prosbou o pomoc na mesto Sereď. Mamička je na materskej dovolenke so synom a otec prišiel v dôsledku korona krízy o prácu. Rodinu si pod patronát zobrala poslankyňa Pavlína Karmažínová. Stačilo pár viet na sociálnej sieti a ochotní ľudia okamžite ponúkali potraviny, ovocie, drogériu, oblečenie, dokonca napečený chlebík či vianočku.

Pavlína Karmažínová takú vlnu solidarity nečakala a bola z ochoty ľudí dojatá. Všetky dary vyzbierala a osobne odovzdala mladej mamičke. Tá za ponúknutú pomoc srdečne ďakuje. Seredčania opäť ukázali, že ak je to potrebné vedia sa spojiť a pomôcť ľuďom v núdzi.

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img