ISSN 1337-8481

utorok, 18. júna, 2024

Otváranie vonkajších športovísk v Seredi

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

V súlade s Opatreniami vydanými Úradom verejného zdravotníctva SR na zamedzenie šírenia ochorenia COVID-19 mesto Sereď od 22. 04. 2020 otvorilo za účelom individuálneho tréningu nasledujúce vonkajšie športoviská:


– downhillovú dráhu, workourové ihrisko a skatepark na Ceste do kempingu,
– bicrossovú dráhu na ul. D. Štúra,
– fit park Horalky na Mlynárskej ul.
– fit park Sprectra na Pažitnej ul.
– fit park Priestor na Spádovej ul.


Všetky tieto vonkajšie športoviská mesto Sereď raz do týždňa vydezinfikuje – tak ako to robíme každú v stredu s lavičkami.
Ihriská na kontaktné športy (futbal, basketbal, multifunkčné ihriská a pod.) zostávajú mimo prevádzky pre kolektívy. Tieto je možné využívať pri individuálnom tréningu, napríklad jeden hráč hádže na kôš.
Upozorňujeme všetkých občanov, že na športoviskách platí povinnosť zakrývať si ústa a nos rúškami, šatkami alebo šálmi a dodržiavať minimálny odstup 2 m medzi cvičencami. Prevádzku detských ihrísk a pieskovísk plánuje mesto Sereď obnoviť podľa aktuálnej situácie najskôr 10.05.2020.

Odd. ŠRKŠ

zdroj: sered.sk

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img