ISSN 1337-8481

pondelok, 24. júna, 2024

COVID-19: Na Slovensku sa počet pozitívnych prípadov zvýšil o ďalších 40

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Ministerstvo zdravotníctva SR |MM|  Na Slovensku bolo včera otestovaných 3144 ľudí, počet pozitívnych prípadov sa zvýšil o ďalších 4️0,  uzdravilo sa 213 ľudí

➡️ Na Slovensku bolo za predchádzajúci deň otestovaných 3144 osôb, z toho 40 testov bolo pozitívnych a 3104 negatívnych. Podľa štatistík NCZI tak máme na Slovensku celkovo 1089 pozitívne testovaných ľudí na ochorenie COVID-19. Celkový počet testov s negatívnym výsledkom je 39 864. Ochorenie prekonalo a uzdravilo sa 213 ľudí.

➡️VYLIEČENÍ

Z 213 vyliečených bolo 52 hospitalizovaných v nemocniciach a 161 sa vyliečilo v domácej izolácii. Údaje o vyliečených hlásia regionálne úrady verejného zdravotníctva Úradu verejného zdravotníctva.

➡️ÚMRTIA

Žiaľ, pribudli aj dve úmrtia pacientov, ktorí boli pozitívne testovaní na COVID-19.

Nemocnica Poprad včera nahlásila úmrtie u klientky Centra sociálnych služieb v Batizovciach, ktorá bola pozitívne testovaná na COVID-19. V nemocnici na oddelení so špeciálnym režimom pre podozrivých z ochorenia Covid-19 bola hospitalizovaná štyri dni.
Dnes ráno, žiaľ, v Univerzitnej nemocnici Bratislava zomrela ďalšia klientka z DSS Pezinok.
Celkovo tak na Slovensku máme 11 úmrtí pacientov pozitívne testovaných na ochorenie COVID-19.

➡️HOSPITALIZOVANÍ

Podľa štatistík NCZI je na JIS desať pacientov, dvaja sú na umelej pľúcnej ventilácii.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Na koronavirus su prekvapive odolní Slovania..Chromozon Y(je len u mužov)..spoľahlivo určuje príslušnosť mužov k jednej vývojovej línii v horizontu posledných 20 000 rokov.Slovania svojim výskytom jednoznačne odpovedajú rozšíreniu haploskupinyR1a..k tejto hplsk chr.Y..patrili v historii..Ariove,Skýtovia,Thrákovia,Avari či Baltoslovania..takisto aj Prusi su predovšetkým Slovania..preto je menšia umrtnosť v bývalom Východnom Nemecku,ako vo zbytku Nemecka..dnes som na nete čítal,že v Dansku ak bude vakcína proti korone..tak očkovanie bude povinne

  2. To očkovanie bude zrejme povinné vo viacerých krajinách. Bill Gates investoval slušné miliardy, očakáva návratnosť. Novodobí filantropi.

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img