ISSN 1337-8481

piatok, 14. júna, 2024

Kam sa vytratila ohľaduplnosť ?

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM|  Napriek mimoriadnej situácie, policajti stále dohliadajú aj na poriadok v uliciach a cestnej premávke.

Dvaja vodiči zaparkovali autá na sídlisku vo Vrbovom (okr. Piešťany) na mieste vyhradenom pre  osobu so zdravotným postihnutím. Dokážu si vôbec predstaviť, akú komplikáciu môžu spôsobiť tomu, pre koho je toto miesto vyhradené?

Snáď si to uvedomia, keď budú prejednávaní na dopravnom inšpektoráte. Za svoje konanie môžu dostať pokutu do 300 Eur a zákaz viesť motorové vozidlá do 24 mesiacov.

Buďte k sebe ohľaduplní a ľudskí!

 

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Ja som si vsimol aj tu na sidlisku ze vyhradene zaplatene miesta na parkovanie su povacsine prazdne a ked je volne vedla tak radsej zaparkuju tam ako na svoje zaplatene miesto a to nehovorim o dodavkach na parkovisku pri komenskeho skole

  2. Prečo na zábere nie je ŠPZ, aby ľudia videli, čo je to za netvora? Prečo sa berie ohľad na takéhoto gaunera, keď on vedome porušuje zákon? Tu taká veľká ohľaduplnosť nie je na mieste.

  3. Takýto sú aj v Seredi. Di. Pri meandri boli miesta pre návštevy plus 2 pre vozičkárov. Všetky miesta predali a ešte aj tie pre vozičkárov a teraz si tam veselo parkuje dodávka. Na Garbiarskej zasa miesto v prenájme od mesta svoje dve autá parkujú vedľa vyznaceneho (pritom tie miesta sú na ŠPZ+označenie ztp) ale parkujú tam tretie, ktoré väčšinou chodí neskoro večer aby mohlo zaparkovať pod oknami

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img