ISSN 1337-8481

sobota, 22. júna, 2024

Spoločne vysadili 40 stromov

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Medzi Seredčanmi je mnoho ľudí, ktorým príroda nie je ľahostajná. Patrí medzi nich aj Štefan Bardejovský, ktorý v uplynulých dňoch zakúpil 40 stromov s cieľom vysadiť lipovú alej pri Váhu, vedľa Čepenského jazera. Na prosbu o pomoc pri výsadbe zareagovalo mnoho dobrovoľníkov. Medzi nimi členovia TJ Rozkvet, ORF Cosmos či AKF Vodra. Ruku k dielu pridali aj poslanci Anton Dúbravec, Milan Buch a Michal Hanus.

Ochota dobrovoľníkov prekvapila aj samotného iniciátora výsadby. Brigáda prebehla počas dvoch dní a okrem nadšenia z dobre vykonanej práce všetkým prialo aj počasie. Poslanec A.Dúbravec pre Seredské novinky povedal: “ Kým stromy narastú a oživia túto lokalitu potrvá roky. Plnú krásu stromov si užije pravdepodobne až ďalšia generácia. No už teraz máme dobrý pocit, že sme pre prírodu spravili niečo pozitívne.“

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img