ISSN 1337-8481

nedeľa, 23. júna, 2024

Nový rúškomat priamo v centre SEREDE

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

Nosiť rúško na verejnosti z dôvodu pandémie koronavírusu je už niekoľko týždňov povinnosťou pre každého. Obyvatelia Serede si môžu rúška na zamedzenie šírenia nákazy po novom zakúpiť priamo v centre mesta. Spoločnosť BILLBOARDOVO, s.r.o. v spolupráci s mestom Sereď zabezpečila osadenie tzv. RÚŠKOMATU pred hlavným vchodom mestského úradu.

Už o niekoľko dní si môžu obyvatelia v automate zakúpiť rúška v rôznych veľkostiach a to dvojvrstvové za cenu 3,- € alebo jednovrstvové v hodnote 2,50 €. V rúškomate sú dostupné aj rukavice takisto v rôznych veľkostiach v cene za jeden pár 0,80 € a dezinfekčné gély či krémy na ruky.

Vďaka automatizovanému systému sú produkty pre širokú verejnosť k dispozícii bez časovej obmedzenosti a to 24 hodín 7 dní v týždni. Výhodou je, že rúškomat funguje na princípe takmer bezkontaktnej obsluhy, čím sa zamedzuje riziko šírenia prenosu ochorenia na minimum. Hoci je kapacita rúškomatu obmedzená, automat bude podľa potreby a aktuálneho stavu zásob dopĺňaný, neskôr by mali pribudnúť rúška aj inej farby.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img