ISSN 1337-8481

pondelok, 24. júna, 2024

Veľkonočný týždeň skončil tragicky: V nedeľu zomreli ďalšie 2 osoby

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img

KR PZ Trnava |MM| Policajti dokumentovali opäť smrteľnú dopravnú, nehodu, tento krát v okrese Galanta.

V aute Renault Megane sa viezli včera v noci traja, 33 ročný vodič, vedľa neho sedel 27 ročný spolujazdec a vzadu bola 14 ročná dievčina. Na ceste medzi obcami Kráľov Brod a Dolné Saliby nezvládol vodič riadenie, dostal šmyk, narazil do stromu a auto sa niekoľko krát prevrátilo do poľa. Po náraze prišli o život obaja muži, ktorí sedeli na predných sedadlách. Presné okolnosti a príčiny nehody polícia vyšetruje.

V priebehu 6 dní prišlo o život pri 4 nehodách už 5 osôb. Polícia dôrazne žiada vodičov, aby sa pred jazdou riadne pripútali a rýchlosť prispôsobili nie prázdnej ceste ale svojim schopnostiam.

Páčil sa Vám tento článok? Zdieľajte ho na sociálnych sieťach!

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
Obnoviť ⭯
  1. Nebyť KO.. sa oplatí. 😉
    Čakám kedy tu niekto zadrbe, že strom je na vine.
    Nemôžu za to náhodou zas cestári, že neposýpali?
    Úprimnú sústrasť pozostalím, tých spolujazdcov. K vodičovi sa radšej nevyjadrujem..

Comments are closed.

UPOZORNENIE:
- Zo strany vydavateľa novín ide o pokus zachovať určitú formu voľnej komunikácie – nezneužívajte túto snahu na osočovanie kohokoľvek, na ohováranie či šírenie údajov a správ, ktoré by mohli byť v rozpore s platnou legislatívou SR a EÚ alebo etikou.
- Nešírte neoverené informácie a hoaxy. Šírte len to, k čomu poznáte relevantný zdroj a podľa možnosti ho uvádzajte.
- Komunikácia medzi užívateľmi a diskutujúcimi ako aj ostatná komunikácia sa v súlade s právnym poriadkom SR ukladá do databázy a to vrátane loginov - prístupov užívateľov . Databáza providera poskytujúceho pripojenie do internetu zaznamenáva tiež IP adresy užívateľov a ostatné identifikačné dáta. V prípade závažného porušenia pravidiel, napríklad páchaním trestnej činnosti, je provider povinný vydať túto databázu orgánom činným v trestnom konaní.
- Vkladať príspevky do diskusie nie je povolené cez proxy servery a anonymizéry. Takéto príspevky môžu byť zmazané bez akéhokoľvek ďalšieho komentovania a zverejňovania dôvodov.
- Upozorňujeme, že každý užívateľ za svoje konanie plne zodpovedá sám. Administrátor môže zmazať príspevky, ktoré budú porušovať pravidlá diskusie, prípadne budú obsahovať reklamu, alebo ich súčasťou budú reklamné odkazy.
- Akékoľvek útoky, osočovanie a invektívy voči podpísaným autorom článkov redakcii, alebo vydavateľovi budú zmazané, resp. v prípade, že budú zakladať podstatu niektorého z trestných činov, alebo iného porušenia zákona, autor príspevku by mal počítať s možnosťou zjednania nápravy právnou cestou.
- Vydavateľ novín a redakcia nezodpovedá za obsah príspevkov diskutujúcich a nenesie prípadné právne následky za názory autorov príspevkov.

- Inzercia -spot_img
- Inzercia -
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
- Inzercia -spot_img
spot_img